Web Adresiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web tasarımcının yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği

YazarMesaj
bazkriz

İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği Empty
MesajKonu: İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği   İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği EmptyPerş. Haz. 08, 2017 4:14 pm

Ankara Kızılay merkezli olan kariyeradam İŞKUR onaylı istihdam seferberliğine katılarak çağın en büyük seferberliğine katkıda bulunuyor. Kariyer adam sektörünün en çok tercih edilen firması olarak öğrencilerine iş imkânı sunarak işsizlik oranını tek haneli rakamlara çekilmesine yardımcı olduğu gibi işverenlerin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak meslekte yeterlilik kazandırdığı personelleri işverenlere sunarak işçi bularak işverenin işlerinde sürekliğin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Kariyeradam yorumlarını inceleyecek olursak kariyer adam daima öğrencisine verdiği önemi ve meslekte yeterliliği için daima özenli çalışmalar sonucunda gerektiği yüzde 97,3 başarılarla sizin kariyeriniz için çıktığınız yolda asla yalnız bırakmaz. İster iş arayan olun, ister işveren olun, ister meslekte yeterlilik belgesi alın, ister hibe alarak kendi işinizi kurun yapmanız gereken ilk iş kariyer adam ile tanışmak olacaktır.

Kariyer adam İŞKUR destekli açtığı kurslarda başarılı olan öğrencilere iş konusunda yüzde 100 başarısıyla en çok işe yerleştirme oranına sahip kuruluş olarak sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır. Kariyer adam iş ve eğitim hayatınızın her yerinde yükselmenize büyük bir olanak sağlıyor. Daha fazla detaylı bilgi için http://www.tesvikprogrami.com/kariyeradam web sitesini ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kariyeradam Uzaktan Eğitim
» Yeni Mezun Gençlere Uzaktan Eğitim Fırsatı
» Kariyeriniz ve Eğitiminiz İçin İstihdam
» Başarılı Sancak Tepe Vestel Servis Desteği beyazesyaklimaservis.com
» Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam