Web Adresiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web tasarımcının yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eğitimde Profesyonel Destek

YazarMesaj
bazkriz

Eğitimde Profesyonel Destek Empty
MesajKonu: Eğitimde Profesyonel Destek   Eğitimde Profesyonel Destek EmptySalı Mayıs 16, 2017 6:01 pm

Çocuklar için sınavlara girmek ve bu sınavlardan yüksek başarı elde etmek gün geçtikçe daha da zor bir hale geldi. Tam gün eğitim imkanı ile Kızılaydaki dershaneler öğrenciler için başarıyı daha kolay hale getiriyor. Seviye belirleme sınavları ile öğrenciler kendi seviyelerinde eğitim alarak bilgiyi özümseyerek eğitim alıyorlar.

Kalıcı Öğrenme Teknikleri
Bilgiyi kalıcı hale getirmeye çalışan öğretmenler öğrencilerin seviyelerine en uygun yöntemleri bularak klasik çözüm tekniklerinden ziyade daha kısa yöntemlerle soru çözümü gösteriliyor. Sınav esnasında kesinlikle en ufak bir zaman kaybı yaşanmadan öğrenciler soruları hızlı bir şekilde çözerek başarı oranlarını yükseltiyorlar. Kaliteli eğitimde bilgiyi öğrenmekten ziyade yerinde ve doğru bir şekilde kullanabilmek önemlidir.

Sınav Öncesi Hazırlık Dersleri
Okula giden öğrenciler okul sınavlarında daha iyi hazırlanabilmek için Kızılay dershane öğretmenlerinden etüt dersleri alabiliyorlar. Sınav öncesinde sınırsız etüt ile konu tekrarı ve soru çözümü yaparak her soruyu görme şansını yakalayan öğrenciler için her konuya önem veriliyor. En çok soru çıkan konular belirlenerek başarıyı kesin hale getiren öğretmenler en iyi ders notlarını hazırlıyorlar. Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için web sitemiz olan http://www.kizilaybutikdershane.com/ adresini ziyaret ediniz.

Eğitimde Profesyonel Destek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dijital Canlı Destek Sistemleri
» Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr
» Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
» Profesyonel Estetik
» Profesyonel E-mail Hizmeti