Web Adresiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web tasarımcının yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ukraynada Eğitim Danışmanlığı

YazarMesaj
bazkriz

Ukraynada Eğitim Danışmanlığı Empty
MesajKonu: Ukraynada Eğitim Danışmanlığı   Ukraynada Eğitim Danışmanlığı EmptyPerş. Ocak 11, 2018 2:34 pm

Ukraynada eğitim özellikle eğitim şansını yurtdışında denemek isteyen, aynı zamanda yurtdışında okumanın verdiği tecrübelerini yaşamak, getirilerinden faydalanmak isteyen gençlerin tercih ettiği bir yoldur. Ukraynada eğitim ile elde edilen diplomalar hem Avrupa Birliği üye ülkelerinde hem de Türkiye'de geçerlidir.

Ukrayna Üniversiteleri
Ukrayna'da Türkiye'deki kadar çok olmasa da birçok farklı üniversite mevcut. Bunları şöyle sıralayabiliriz:
Kiev Taras Shevchenco Üniversitesi
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi
Kiev Politeknik Üniversitesi
Kiev İşletme ve Ekonomi Üniversitesi
Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi
Odessa Milli Politeknik Üniversitesi
Odessa Milli Ekonomi Üniversitesi

Ukraynada Üniversite Okumak
Günümüzde dünyanın birçok yerinden Doğu Avrupa'da okumak isteyenlerin birçoğu Ukrayna'da okumayı tercih ediyorlar. Eğitim dili çeşitliliği, ekonomik avantajları ve diploma geçerliliği öğrencilerin Ukrayna'yı tercih etmelerinin başlıca sebeplerindendir. Ukrayna'da konaklamadan sosyal hayata, yaşam oldukça ekonomiktir. Okul kayıt masrafları genel olarak yıllık 3.000'ı geçmez. Yurtdışı her ülkede üniversitede okumak için bir sınava girmenize gerek yoktur. Bu ülkelerden biri de Ukrayna'dır. Tek ihtiyacınız olan bir lise diplomasıdır. Lise diplomanızla başvurarak dilediğiniz bölümde okuma imkânı elde edersiniz.

Yurtdışı Askerlik Tecili
Yurtdışında hangi ülkede olursanız olun öğrenim gördüğünüz tarihlerde askerlik tecilinizi bulunduğunuz ülkenin konsolosluğuna giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ukrayna'da Kiev Büyükelçiliği'ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanı, vesikalık fotoğraflarınızla giderek askerlik tecil işlemlerinizi halledebilirsiniz. Detaylı bilgi için okulunuz, danışman şirketinizle veya direkt konsolosluk ile görüşme yapabilirsiniz.
https://babilegitim.com/

Ukraynada Eğitim Danışmanlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Hizmetleri
» Kariyeradam Uzaktan Eğitim
» Yurtdışı Eğitim İmkanı
» Yurtdışında Eğitim Programları
» Kariyer İçin Eğitim Kursları