Web Adresiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web tasarımcının yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Spa Mekanik Tesisat Sistemleri

YazarMesaj
bazkriz

Spa Mekanik Tesisat Sistemleri Empty
MesajKonu: Spa Mekanik Tesisat Sistemleri   Spa Mekanik Tesisat Sistemleri EmptyÇarş. Ekim 04, 2017 6:06 pm

Hayat standartlarının her gün yükselerek seyretmesi teknolojiden faydalanma ihtiyacı doğurmaktadır. Yaşam alanları ve toplu yaşanılan alanlarda mekanik tesisat kurulumlarında işinin ehli ve elde ettiği; 2013 yılında elde ettiği 'ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini', 2016 yılında 'ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesini' ve İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi 'OHSAS 18001i Belgesini' hak ederek vizyon ve misyon sahibi olmaktadır.

Sunulan Hizmetler
• Hastaneler
• Alış Veriş Merkezleri
• Oteller,Ofisler
• Villa ve Apartmanlar
• Okullar ve Yurtlar
• Kamu Kurum ve Kuruluşları
• Sanayi tesisleri gibi yerlerdeki tüm ihtiyaç duyulan tesisat iş ve işlemleri

Firma Ne Tür İşler Yapmaktadır?
İhtiyaç duyulan iklimlendirme sistemlerinden kurulacak alan da yapılacak ön teşhis ve incelemeden sonra ısıtma soğutma sistemleri uygulanacaksa ona göre ihtiyaç malzemesi ve fiyat listesi konusunda anlaşıldığı takdirde, karşılıklı hazırlanan ve imzalanan sözleşmeye binaen istenilen zamanda malzeme ve alanında uzman elemanlarca çalışmalara başlanarak en kısa sürede sonuçlandırılır.Bu işlemlerin tamamı havalandırma sistemleri kurulumunda da aynı titizlikle uygulanır.
https://www.spamekanik.com.tr/

Spa Mekanik Tesisat Sistemleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kalorifer Tesisat Temizleme Firması
» Ankara Tesisat Temizliğinin En Güvenilir Adresi
» Kombi ve Tesisat Temizliğinin Lider Firması
» Taşıma Sistemleri
» Konveyör Sistemleri