Web Adresiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web tasarımcının yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İşiniz Poliüretan Sprey İle Kolay Olsun

YazarMesaj
resthit

resthit

İşiniz Poliüretan Sprey İle Kolay Olsun Empty
MesajKonu: İşiniz Poliüretan Sprey İle Kolay Olsun   İşiniz Poliüretan Sprey İle Kolay Olsun EmptyPaz Şub. 05, 2017 4:48 pm

Herkes evinde zaman zaman oluşan delikler için veya bazı yapıların kenarında oluşan boşluklar için sprey köpük kullanılmaktadır. Gelişen konut yapımlarıyla birlikte artık poliüretan sprey ile birlikte ısı yalıtımı için kullanılan en iyi yöntem olmuştur. Poliüretan sprey kaplama firması gece gündüz demeden büyük küçük büyük konutlarda ve iş yerlerinde hizmet vermektedir. Uzman ve tecrübeli ekipler tarafından yapılan sprey poliüretan hızlı bir şekilde yapılarak teslim edilmektedir.

Gerek yeni yapılan konutlarda gerek restore edilen konutlarda her türlü mekan için istekleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Peki poliüretan sprey köpük nedir ? Konutta yalıtım sağlamak amacıyla özel sprey köpük ile sıkılarak o bölgeye uygulanan bir katılaşan köpük tabakasıdır. Yalıtım son yıllarda enerji tasarrufu açısından büyük önem kazanmıştır. 20 yıldır hizmet veren firmamız artık yalıtım ve kaplamada yanınızda. Uygun fiyatlarla yıllarca ödeyeceğiniz yüklü faturaları yarıya indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir. Sonrasında biz isteğinize göre konutunuza gelerek gerekli ekipmanların toplayarak sprey köpükleme işlemini uzman ekiplerimizce uygularız. Sprey poliüretan köpük evlerin çatısında kullanılabilir.

Evlerde en çok soğuk çatıdan gelmektedir. Bu nedenle özel koruyucu işlemlerin ilk olarak çatıya yapılması gerekir. Yine konutların binaların dış cephe yalıtımı da yapılmaktadır. Yalıtım için anahtar noktada dış cephe yalıtımının yapılmasıdır. Teraslar içinde yalıtım yapılması gerekmektedir. Yüzde yirmi beş ısı kaybını engelleyen bu yöntem ile birlikte artık yeni yapılan bütün binalarda poliüretan sprey köpük kullanılmaktadır. Hiç bir yüzeyde boşluk bırakılmadan uygulanan yalıtım yöntemi ile birlikte ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Yine bu yöntemle duvarda oluşan kararmalar artık oluşmaz çünkü yalıtım ile birlikte nem oluşmaz bu nedenle duvarlarda kabarma ve kararma artık oluşmaz. Bu nedenle her sene boya badana pile uğraşmaktan ve ekstra masraf ödemekten de kurtulmuş olursunuz.
http://www.poliuretanspreykaplama.com/
https://www.dislimedya.com/

İşiniz Poliüretan Sprey İle Kolay Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şehrinden Haberin Olsun
» Müziğiniz Her Yerde Olsun
» Skorbordunuz Kaliteli Olsun skorbordmarket.com
» Parayla Tez Yazdırmak Çok Kolay
» Zayıflamak Artık Çok Kolay